Güvenle İndirebileceğiniz Adres Dostindir.Net

İnternet üzerinden program indirme sitelerinin sayısı son zamanlarda bir hayli arttı. Bu sayının artması ile bu download siteleri arasında büyük bir rekabet başladı diyebiliriz. Bu rekabette bir çok kalitesiz site kaybolurken iyi indirme siteleri hakettikleri yerlerde yerini almayı başardı.Bu yazımızda bu sitelerden bir tanesini inceleyip tavsiye etme noktasında tanıtalım istedim.

Sitenin adresi, diğer download siteleri arasında ki rekabetten başarıyla çıkmış olan ve yayın hayatına devam eden Dostindir.net. İstediğiniz bütün programları bulabileceğiniz sitenin en büyük avantajlarından ve rakiplerinin önüne 1 adım çıkaran özelliği sade tasarımı. Bilirsiniz bir çok indirme sitesinde indireceğiniz program için 30 tane yere tıklamanız gerekir. Ama bu sitede tek tıkla istediğiniz programı bilgisayarınıza anında indirebiliyorsunuz.

Sadece programla sınırlı olmayan indirme arşivinde bir çok kategoride ihtiyacınız olabilecek çoğu şey bulunuyor. Bu kategorilerden bahsetmek gerekirse;

  • Programlar
  • Oyun
  • Mobil (iOS, Android)
  • Windows
  • Haber

Gibi kategorilerde ihtiyacınız olabilecek her şey var. Hemde site hiçbir ücret talep etmeden bu indirmeleri ücretsiz olarak sizlere sunuyor. Sitenin bir farklı özelliği iste anasayfada slider bölümünde sürekli olarak güncel teknoloji, oyun ve program haberlerinin yayınlanması. Yani klasik bir indirme sitesinden farklı bir misyon edinen site bu özellikleri ile rakiplerinin önüne geçmiş bir durumda.

Sizde herhangi bir programa, oyuna veya iOS, Android indirmelere ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken dostindir.net’i tıklamak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir