Hanımların Yeni Gözdesi Tefal Actifry

Her şeyi düşünen Tefal’in son ürünü tefal actifry ile hanımların mutfaktaki işi oldukça kolaylaşıyor. Aynı zamanda diyetlere de yardımcı oluyor.
Tefal ActiFry özel tasarlanmış sistemi sayesinde bir kaşık yağ ile 1 kg patates kızartmaya olanak sağlıyor. Yalnızca bir kaşık yağ kullanarak lezzetli kızartmalar hazırlamak şimdi actifry ile çok kolay. Actifry, sıradan fritözlerin özelliklerinden çok daha gelişmiş özelliklere sahip. Tefal Actifry‘ı kullanarak kestane bile kızartabilirsiniz. Eski evlerin kömür sobalarının üzerinde kızartılan kestanelerin tadını hiçbir yerde bulamıyor musunuz? Gelin bir de actifry ile deneyin. Sonuç mükemmel! Actifry ile yaptığımız denemede muazzam derecede kusursuz kestane tadı elde ettik. Üstelik çok kısa sürede ve emek harcamadan. Herşeyi actifry bizim için yapıyor. Tefal, ne varsa sende var.
Daha fazla tarif için www.tefalactifry.web.tr adresine göz atabilir, parmaklarınızı yemek zorunda kalabilirsiniz. Bu adreste Parmesanlı elma dilimi patates, Meksika Usulü Patates Kızartması, Deniz Mahsüllü Sebze Sote, Tavuk Kanat, Çoban Kavurma gibi pek çok yemek tarifine ulaşmanız mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir