Havlu Ve Bornoz Modelleri

Son zamanlarda havlu ve bornozlarda kullanılan desen, işleme ve renkler gerçekten göz kamaştırıyor. Hayatımızın en önemli anlarını teşkil eden havlulara nasıl şık tasarımların uygulandığı gözlerden kaçmıyor. El havluları, bay ve bayan bornoz takımları banyo havluları sitemizde en yeni tasarımları ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Bir havlunun suyu eme ve insanı ısıtma kapasitesi de çok önemli. Sitemizdeki havlular en kaliteli pamuğun ipliğe dönüşümü ile oluşan ve insanı büyüleyen modellerden oluşuyor. Özellikle bayanlar için hazırlanan tasarımlara bayılacaksınız.
Banyolarda şıklığı tamamlamak adına ise en özel havlular en özel ve renkli taşlar ile işlenmekte. Bayan bornozlarında etek ve yaka kısmına uygulanan işleme ve desenler ise bornozlara yeni bir anlam getirdi. Banyo sonrası sıcacık bir bornoz ve havlu istiyorsanız sitemize mutlaka bakmalısınız. Hatta bornoz ve havlu takımını bir arada alıp aile içi bir uyum sağlayabilirsiniz. Sade ve karizmatik modeller erkeklerin il tercihi olmaya devam ediyor. Bayanlar ise daha çekici, renkli ve işlemeli modeller tercih ediyor. Sitemizde aradığınız yüzlerce desen ve model seçeneğini bulmak mümkün. Sitemizde kapüşonlu, kısa kollu ve şapkalı tasarımlarda var. Özellikle kapüşonlu modeller son zamanlarda en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Pembe, yeşil, mavi, mor ve daha birçok renk seçeneği de var, modellere bakmak için önerilen site.
Çocuklar için birbirinden şirin modeller bulunmakta. Asla alerji yapmayan kaliteli kumaşları ile çocuğunuzun sağlığı ön planda tutuluyor. Hem kız çocukları hem de erkek çocukları için çok renkli modeller bulunmakta. Sitemizde hem kaliteyi hem de şıklığı bir arada bulabilirsiniz. İsterseniz çocuklarınızın çeyizini şimdiden belirleme imkânı da var. Ya da sevdiklerinize alacağınız şık bir el havlusu ile onları mutlu edebilirsiniz. Bornoz da dantel olur mu demeyin. Omuz kısımları dantel altı kısa olan tasarım bayanların zarafetini ortaya çıkaran en şık tasarımlar arasında yer alıyor. Sitemizdeki havluların en büyük özelliği ise uzun yıllar kullanılabilme kalitesine sahip olmasıdır. Asla renk atmayan havlular anti bakteriyel özelliği ile de büyük bir öneme sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir