Hızlı Program ve Video İndirme

Gelişmiş web tarayıcılarından en iyisi olan İnternet Download Manager Türkçe dâhil olmak üzere 46 dil desteğine sahiptir. Kullanımı kolay olan bu indirme programı kişiselleştirilebilir ve basit bir arayüze sahiptir. Download hızının 5 kat hıza ulaştığı İnternet Download Manager ile bilgisayarınızın başında olmasanız bile iş zamanlama sistemine sahip olduğu için zamanlamasını yaptığınız görevleri yerine getirebilme özelliğine de sahiptir.

Kolaylıkla Youtube gibi video paylaşım sitelerindeki beğenilen tüm içerikleri indirebileceğiniz bu indirme programı sürükle bırak yardımıyla indirmek istediğiniz tüm dosyaları tanıyabilir. HTTP, HTTPS, MMS ve FTP protokollerini tanıyıp desteklediği gibi tüm web tarayıcıları ile sorunsuz olarak çalışabilmektedir. İnternet Download Manager indir tuşuna bastıktan sonra kolaylıkla bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum yapıldıktan sonra bilgisayarınıza veri ve program indirme hızınız yaklaşık olarak 5 kat artacaktır.

İnternet Download Manager indir tuşu ile bilgisayarınız ve hayatınızdaki birçok şey düzene girecek. Kolaylıkla mevcut olan bağlantıları tekrar bir bağlanma işlemi olmadan yapabilme özelliğine de sahiptir. Bu kaliteli indirme programı download hızlandırıcı, ayrı noktalardan download edebilme özelliği, dosya ayrıştırabilmesi gibi işlemleri de yapabilmektedir. Çok yönlü olan hata düzeltme işleminin yanı sıra, durma yavaşlama, hata verme, bilgisayarınızın kapanması ve downloadlarınızın kesilmesi halinde kayıp olmadan download işlemine devam edebilme yeteneğine sahiptir. İnternet Download Manager sizler için son derce güzel özelliklere sahiptir.

http://www.indirshop.com/program/idm.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir