HTC Desire Eye Çok Yakında Piyasada

HTC Desire Eye Çok Yakında Piyasada

Akıllı cep telefonu piyasasında en sağlam, en kaliteli ve en çok tercih edilen telefon markalarından biri de HTC markasıdır. Telefon özellikleriyle ve dayanıklılığıyla akıllı telefon piyasasında adını sürekli gündemde tutmayı başaran marka, yeni nesil amiral gemisiyle yine kendinden çok fazlasıyla söz ettirecek.

Tayvanlı üreticilerin yeni geliştirdikleri HTC Desire Eye’nin en çok dikkat çeken özelliği, öz çekim (Selfie) için özellikle tasarladığı 13MP çözünürlüklü ön kamerası. Çift flaş ile desteklenen telefonun diğer teknik özellikleri de yine incelenmeye değer.

5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekranla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan HTC Desire Eye, arka kamerasında da yine ön kamera özelliklerini taşıyor. 13MP çözünürlüklü arka kamerası ve flaş özelliği bulunan kameranın yanı sıra, dört çekirdekli Snapdragon 801 (One M8 ile aynı işlemci) yer alacağı söyleniyor.

Telefonun kapsamlı özellikleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. İşletim sisteminde Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışıyor. 8 Ekim’de New York’ta bir basın toplantısında, renk seçenekleri ve diğer detayların konu alınması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir