HTC One için Android 4.4 KitKat

Akıllı cep telefonu dünyasında adını başarılı tasarımları ve yazılımlarıyla duyurmayı başaran HTC markası, her geçen gün yenilikleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalar içinde Android 4,3 güncellemesini yayınlayan marka HTC One için Android 4,4 kitkat güncellemesi için de tarih verdi.

Hızlı gelişmeleri ve tasarladıkları telefonlarla göz dolduran yeni heyecanlar getiren HTC, Twitter‘dan USA hesabından cevap verdi. Android 4.4 KitKat güncellemesinin 90 gün içinde hayata geçeceğini açıklayan yöneticilerin iddiasına göre bu tarih Ocak 2014 yılına denk geliyor. Ciddi anlamda çalışmaları ve yeni tasarımlarıyla hayran bırakan özelliklere sahip HTC One kullanıcılarının bu habere oldukça sevinecekleri bekleniyor. Akıllı telefon dünyasının net haberlerini sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

Umarız bir an önce yeni bir güncelleme ile karşımızda olurlar. Android’in bu kadar gelişmesi bu haberin bizlere kısa sürede ulaşacağı garantisini veriyor. Çünkü bu firma bir hayli iyi ve hızlı çalışıyor. Lafımızı fazla uzatmayalım ve tarihimizi beklemeye koyulalım. Android 4.4 özelliklerini yine blogumdan bulabileceksiniz. Beni takipte kalın ve eğlenceli bilgiye anında sahip olun.

Canol.Org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir