HTC One M9 Daha Güçlü Geliyor

HTC One M9 Daha Güçlü Geliyor

HTC markası, akıllı telefon dünyasının en çok takip edilen ve en çok satılan telefonlarını üretmede başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. M serisinin en çok dikkat çeken detaylarından biri hiç şüphesiz ses kalitesiydi. Yeni amiral gemisi henüz tanıtılmadan detayları gelmeye başladı. Yine geleneğini bozmayan marka, ses kalitesiyle ön plana çıkmaya devam ediyor. 1 Mart Dünya Mobil Kongresinde tanıtımının yapılması beklenen HTC One M9‘da Dolby Laboratories (Dolby 5.1 ses paketi) kullanılacağı konusu neredeyse kesinlik kazandı.

Farklı özelliklere de değinilen HTC One M9 modelinde yine ilgi çeken detaylardan birinin de ekran özelliği olduğunu söylemek gerekiyor. 5 inç büyüklüğünde Full HD ekran ile desteklenmiş. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan yeni amiral gemisinin piyasasında oldukça iddialı olacağını söylemek gerekiyor.

Her geçen gün yeni ve farklı telefon modelleri ile piyasanın çalkalanması durumu söz konusu olsa da farklı özellik ve farklı yönleriyle dikkatleri üzerine çeken HTC markası, yeni serilerinde de yine kendinden söz ettirecek ve iddiaların üzerinde modellerle piyasaya çıkacağı gerçeğini fazlasıyla ispatlıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir