İkinci Dil Öğrenirken Dışardan Alınan Destek

İkinci Dil Öğrenirken Dışardan Alınan Destek

Kişisel gelişim için, iş imkânları için, hayat standartlarımızı yükseltmek ana dilimiz dışında başka dil ya da diller bilmek, konuşabilmek çok önemli. Hele de çağımızda geldiğimiz bu zamanlarda farklı dillerde konuşmak artık artı bir değer olmaktan çıkıp gereklilik haline geldi. Dünyada geçerliliği olan İngilizce herkesin bilmesi gereken bir dil diyebiliriz. Ama ikinci bir dil öğrenmek epey zorlu bir süreç. Bu süreçte bize yardımcı olan birçok kurum var. Bunlar arasında öğretmekten çok ticareti hedef alan yerlere gitmişsek ikinci bir dil öğrenme çabalarımız sözcükleri öğrenmekten ibaret oluyor. Çalışma saatlerimizle çakışan ders saatleri, kalabalık sınıflar, ilgisiz öğreticiler yüzünden hem zamanımızı hem paramızı çöpe atmış olabiliriz.

Hedefimize ulaşmak için, dil öğrenmek için doğru ve kaliteli bir eğitim veren Wall Street English dil kursu en iyi yol arkadaşımız olacaktır. Burada diğer dil kurslarından farklı olarak esnek bir program uygulanıyor. İnteraktif multimedya derslerini öğrenciler istedikleri yerden diledikleri zaman yapabiliyor, alternatifli gün ve saatli ders programı sayesinde öğrenciler kendilerine en uygun zamanda hoca ile ders yapabiliyor. İnteraktif derslerin ve dijital kitap çalışmalarından sonra bol bol İngilizce konuşma imkanı bulabileceği uygulamalı pratik dersler başlıyor. Bu dersler en fazla beş kişilik sınıflardan oluşuyor. Ve bu beş kişi aynı seviyedeki kişiler oluyor. Böylelikle öğrenci kendini rahat hissediyor ve bol bol konuşma fırsatı da buluyor. Öğretmenler de birebir ilgi göstermiş oluyor. Wall Street English merkezlerine kapıdan girildiği andan itibaren İngilizce konuşuluyor. Bu durum pratik yapma imkanı veriyor. Öğrencilerin ilerlemeleri sürekli ölçümlenerek öğrenmelerinde doğru adımlar atılmaya çalışılıyor. Öğrencinin eksik kaldığı yerler var ise tamamlanmaya çalışılıyor. Haftada en az 4 saat derslere katılım zorunluluğu koşan Wall Street English dil kursları öğrencilerine İngilizce öğrenmeyi garanti ediyor. Hem de anadili öğrenmek kadar kolay bir süreçle gerçekleştireceğini söyleyerek bunu yapıyor.

Wall Street English, dünyanın İlk ve tek ISO 9001:2015 kalite belgeli Dil Okulu olarak verdiği eğitimin kalitesini de kanıtlamış durumda. Sunduğu eğitim metodu ve uzman öğretmenleri sayesinde öğrencilerinin İngilizceyi, ana dillerini öğrenir gibi doğal bir süreçte öğrenmesini sağlıyor. Sadece bireysel olarak değil kurumsal firmalarla da işbirliği içinde olan Wall Street English Türkiye’de 3 binin üzerinde firmanın çözüm ortağı olmuştur. Şimdiye kadar 85000’den fazla kişiyi mezun etmiş ve İngilizce öğrenmesinde yardımcı olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir