İlci İnşaat Gürcistan

İlci İnşaat Gürcistan

İlci inşaat birçok kaliteli çalışma gerçekleştirerek çalışmalarını sürdürmekte olup ilci inşaat Gürcistan projesi ile de birçok başarılı işler gerçekleştirmiştir. Hes inşaatı en iyi hali ile teslim edilmiş ve başarılı olunmuştur. Gürcistan inşaatında yapılan tünel çalışması oldukça etkileyici ve 13 km olan bir tesis olup ilci inşaat Gürcistan’ın yapım çalışmaları gerçekleştirilmiş ve regulatör bir tesis yapısına uygundur. İlci inşaatın inşaat firmaları içinde en etkili olan çalışmalarından biri olan ilci inşaat Gürcistan sınırları üzerinde yapılan ve tünel çalışmaları ile de Gürcistan da 13 km tünel uzunluğuna sahip bir tüneldir.

İnşaat firmaları arasında kaliteli ve hizmetleri dahilinde birçok başarılı işe imza atmış olan ilci inşaat Gürcistan çalışması ile de medya da da büyük yankı uyandırmıştır. İlci inşaat Gürcistan ile ilgili olarak ayrıca ilci inşaatın çalışmaları kısmında da birçok bilgiye ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.15.11.2012 tarihinde teslim edilmiş olan bu proje yapılan projeler içinde kaliteli projeler içinde yerini almaktadır. Özellikle bu proje ile tesisin yıllık enerji üretimi 450 milyon khw şeklindedir.

Bu uzunlukta bir tesise sahip olunarak Gürcistan sınırları içinde tesis kurulumu en aktif şekilde çalışmaları ile birlikte 2012 yılında teslim edilerek başarılı çalışmalara ima atmıştır. Kura nehrinin yakınlarından geçen tünel aynı zamanda kura nehrinin yan bir kolu olarak ta tanımlanabilmektedir. Kura nehri de önemli nehirlerden biri olup bu tesise ulaşarak birçok açıdan fayda sağlanacağı belirtilmiştir. Tünelin bir diğer özelliği de at nalı şeklinde bir tünel olmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir