İmmergas İstanbul Kombi Servis

İmmergas İstanbul Kombi Servis

Servis kalitemize güvenen İstanbul halkı yıllardır bizden vazgeçmedi ve yaptığımız her işte bizlere verdiği desteği geri çekmediler. Yıllardır çalıştığımız müşterilerimiz için farklı kampanyalar düzenledik ve onlar da güzel bir referans olarak yeni insanları firmamıza dahil ettiler. İstanbul’da en iyi şekilde yayılmaya devam ediyoruz ve İmmergas marka ürünler için gerekli servis hizmetlerinde sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Çalışma alanlarımız belli ancak yenilikler ile fark yaratmaya da özen gösteriyoruz. İmmergas Kombi Servis firması İstanbul ve ilçeler için gerekli servis hizmetlerini sunmaktadır ve bu hizmetleri sunarken sizlerin görüşlerini de değerlendirme altına alarak fikir alış verişlerinde bulunmaktadır. İmmergas kalitesine güvenen birçok insan gibi bizler de yıllardır bu marka ile hareket ediyoruz ve servis hizmetlerimizde markanın kalitesini ön plana çıkararak hareket ediyoruz.

İmmergas Servis Merkezi firmasından hizmet alan birçok müşterimiz bizlerden memnun çünkü onlara saygı duyuyoruz ve işimiz bittikten sonra telefon desteği de veriyoruz. Hatalarımız elbette olacaktır ancak bu hataların üstünü kapatmak yerine hataların üzerine gidiyoruz ve en kısa sürede telafi etmeye çalışıyoruz. İmmergas özel servis firmamızdan hafta sonu da hizmet alabilirsiniz ve bunun için yapmanız gereken şey web sitemizden formu doldurarak bize ulaşmak olacaktır, bunun yanı sıra yıllardır aynı olan numaramız: 444 1 494 ile de bizlere kolayca ulaşabilir ve özel servis hizmetlerimizden en kısa sürede faydalanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir