İnternet Download Manager Seri Numarası

Kişisel bloglar gün geçtikçe artıyor. Bu bloglar arasında selcuksonmez.com dikkat çekiyor. Blogda değişik bilgiler bulabilirsiniz. Genellikle merak edilen fakat yeterince bilgi bulamayacağınız konuları selcuksonmez.com size detaylıca ve mizahi bir dille anlatıyor.

Genellikle yabancı filmlerde duyduğumuz bir terim olan “mil” hakkında çoğu kişinin bilgisi yoktur. Fakat hep merak etmişizdir; 1 Mil kaç KM’dir. Diye. Bu sorunun cevabı detaylı bir şekilde selcuksonmez.com’dan öğrenebilirsiniz. Hata deniz  mili ve kara milinin uzaklıkları ayrı bir şekilde verilmiştir.

İnternette gördüğünüz bir videoyu indirmek isterseniz ihtiyacınız olan program Internet Download Manager’dır. Kısaca IDM denilen bu programda hoşuna giden videoları, sinema filmlerini, dizileri, komik videoları veya müzik kliplerini indirebilirsiniz. IDM üzerinden video indirmek için bir seri numaraya ihtiyacınız var. Internet Download Manager seri numarasını  internette çalışır şekilde bulabileceğiniz tek site selcuksonmez.com’dur.

Yaşımız kaç olursa olsun filmlerde kurtadamları görünce bir merak salar içimizi, hatta bazen kurtadam bile olmak isteriz. Düşünen çok olmuştur “nasıl kurt adam olurum?” diye. İnternette bu konuda bilgi bulmak zor. Fakat selcuksonmez.com sizin kurtadamlar hakkında bilmek istediğiniz bütün sorulara cevap veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir