İnternetten Alışverişte Yeni Dönem

İnternetten Alışverişte Yeni Dönem

Ülkemizde internet kullanımı gün geçtikçe artıyor. Bununla paralel olarak internetten yapılan işlemlerin sayısı da artıyor. İnternetten yapılabilecek işlemler arasında alışverişte yer alıyor ve son zamanlarda alışverişlerini internetten yapan kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

İnternetten alışveriş yapan kişilerin yorumlarına bakıldığında en büyük problem internetten alınan ürünün geç teslim edilmesidir. Bu sorundan sonra gelen sorunlar sırasıyla hasarlı veya yanlış ürün gelmesidir. Bu sorunların çözümlenmesi amacıyla Pit Start kuruldu.

Kullanıcıların hasarlı ve geç gelen gönderilerinin önüne geçmek amacıyla kurulan Pit Start 24 saat kesintisiz ve güvenilir hizmet veriyor. Pit Start, E-perakendecilerin gönderilerini istenilen saatte depolarından alıyor ve sadece 4-6 saat arasında istenilen adrese teslim ediyor.

Pit Start için yeni nesil bir teslimat sistemidir diyebiliriz. Tam güvenlik içerisinde yapılan teslimatlar hem firmaların hem de internetten alışveriş yapan kişilerin işlerini kolaylaştırıyor. Pit Start sistemini bugün itibariyle kullanan siteler: Buldum Buldum, Evidea, Webrazzi Store, Modanisa, İpekyol, Morhipo ve E-bebek e-ticaret siteleri tarafından kullanılmaya başlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir