iOS 7.1 Mart Ayında Çıkacak

iOS 7.1 Mart Ayında Çıkacak.

Akıllı cep telefonları başta olmak üzere diğer cihazlarda da kullanımı oldukça yüksek olan İOS yeni sürümü ile mart ayında çıkacağını açıkladı. Sağlam kaynaklardan gelen haberlere göre herhangi aksilik çıkmaması durumunda Mart ayı içinde İOS 7.1 sürümü çıkacağı duyuruldu.

Apple’den gelen açıklamaya göre yapılan değerlendirilmelerde iOS 7.1’i mart ayı içerisinde yayınlamayı planlıyor. 21013 Aralık ayında bir iddianın ortaya atılmasından sonra Mart ayında net olarak çıkartılması gündeme gelen İOS’un yeni sürümü oldukça kullanışlı olduğu söyleniyor. Yeniliklerle kullanıcılarının karşısına çıkması beklenen yeni sürüm detayları hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Akıllı teknoloji dünyasında en iyi sürümleri elde etmek ve yeniliklerden haberdar olmak için teknoloji odaklı sitemizin güncellenen konularını inceleyebilirsiniz. Yeni sürüm İOS hakkında gelecek tüm bilgileri hızlı bir şekilde ziyaretçilerimize duyuracağız. Tüm iddialarla birlikte İOS 7,1 sürümünün mart ayının başlarında yayınlanması beklenen detaylar arasında yer alıyor. Geniş bilgiler ve yeni detaylar geldikçe ziyaretçilerimize aktarmaya devam edeceğiz. Teknoloji ile alakalı tüm detayları sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir