iOS 8.1 Yakında!!!

iOS 8.1 Yakında!!!

Apple, kullanıcılarının akıllı telefonlarına yeni özellikler getirecek yeni sürümünü göstermeye başladı. Önümüzdeki hafta telefonlara yüklenmesi beklenen İOS 8.1’de büyük çaplı değişimleri görmek mümkün. Yeni gelen iOS 8.1 güncellemesi 12B401 yapı numaralı sürümüyle geliyor. Hataların düzeltilmesinin yanında yeni özelliklere de yer verilen güncelleme oldukça dikkat çekici yeniliklere sahiplik ediyor.

Apple Pay‘i de Ekim ayı içerisinde dağıtılması beklenen güncelleme ile birlikte, Apple yeni mobil cihazlara da yer verecek yönünde söylentiler de gündemde dolanıyor. Görünen en büyük değişimlerden birkaçına göz attığımızda, HealthKit sorunları, iCloud keychain sorunları yer alıyor.

Bununla birlikte üçüncü parti klavye kullanılırken arka plana geçememe sorunu da çözülmüş görülüyor. Kullanıcıların faydalanabilecekleri çok sayıda yeniliklere yer verilen iOS 8.1 güncellemesiyle birlikte daha güzel bir kullanımın elde edilmesi bekleniyor. Tabi tüm bu değişimler kendini gösterirken, kullanıcıların şikâyet ettikleri App Store’un yavaşlık sorununa da çözüm getirilerek daha hızlı hale getirilmiş. Kapsamlı bir şekilde değişimlerin yapıldığı yeni sürümün bu ay içerisinde dağıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir