iOS 8 Beta 3 Ne Gibi Yenilikler Getirdi ?

iOS 8 Beta 3 Nasıl Yenilikler Getirdi

Uzun zamandır çıkması beklenen işletim sistemlerinden İOS 8 Beta 3 nihayetinde çıktı. Merakla beklenen işletim sistemi ile yenilikler oldukça fazlasıyla görülebiliyor. WWDC 14 tanıtılan İOS 8, daha sonra testlerden geçirilerek eksikleri konusunda daha fazla bir optimize çalışmalarına maruz bırakıldı. Nihayet geçtiğimiz haftalarda Apple iOS 8‘e ikinci kez güncelleme gönderdi. Tabi merak edilen soru ise İOS 8 Beta 3 ile birlikte nelerin değiştiği oldu.

Yenilenen İOS 8 Beta 3’te görülen en büyük değişimin iCloud Drive olduğunu söylemek gerekiyor. Bulut depolama sistemi olarak sunulan yeni uygulama WWDC14 etkinliğinde tanıtımı yapılmıştı. Aslında iCloud Drive gibi uygulamalar son zamanlarda tüm akıllı telefonlarda görülebiliyor. Yakın bir zamanda telefonların belleklerinin bu uygulamalar sayesinde epeyce küçülecek izlenimlerini de veriyor.

Yine göze çarpan değişimlerden biri de iPhone, iPad ve Mac arası bağlantı kurmak isteyenler için oldukça etkili bir yenilik olacak. Handoff uygulaması ile artık bu sorunun da tamamen ortadan kalkacağını söylemek gerekiyor. Bunlar dışında çok daha farklı yeniliklerin de İOS 8 Beta 3 sürümünde mevcut olduğunu söylemek gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir