iOS 8’i Farklı Kılan Özellik

iOS 8’de yeni ortaya çıkan özellik!

Apple’nin yeni güncellemesinin tanıtımı geçtiğimiz günlerde WWDC etkinliğinde yapılmıştı. Ancak bazı özelliklerinden hiç söz edilmediğini fark eden uzmanlar İOS 8 ile yeni bir özelliği de keşfettiler. Yeni sürüm güncellemesinde belki de çoğu kişinin işini kolaylaştıracak kredi kartı bilgilerinin telefona yüklenmesi oldukça kolay bir hale getirilmiş.

WWDC konferansında hiç sözü geçmeyen özelliği keşfeden 0to5Mac sitesi oldu. Yeni güncellemeyle birlikte kredi kartı bilgileri için açılan klavyede farklı bir özellik sunuyor. “Scan credit Card” özelliği ile kredi kartı bilgilerinizi telefonunuza aktarabiliyorsunuz. Kredi kartını cihazın kendi ekranında bulunan çerçeveye oturtmanız yeterli oluyor. Aslında çoğu kişinin ihtiyacı olan bu özelliğin WWDC konferansında atlatılması belki de en büyük isabetsizlik olmuştur.

İOS 8 ile daha farklı özelliklerin de kendini yavaş yavaş göstereceğini ifade etmek gerekiyor. Teknoloji dünyasının akıllı telefon üreticileri arasında adından sürekli söz ettiren Apple teknolojisi ile daha fazlasını yakalamak mümkündür. Yeni güncel sürümü ile İOS 8 hakkında öğreneceğiniz çok fazlasıyla detayın olduğunu hatırlatarak, yeni gelişmeleri sizlere sunacağımızı söylemek istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir