iOS 9 Hataları Çözülemiyor

Apple’nin merakla beklenen IOS 9 güncellemesi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kullanıcılarının uzun süreden bu yana bekledikleri güncelleme yayınlanmasına yayınlandı, ancak kullanıcıları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Kullanıcı sözleşmesini onayladıktan sonra ekranda çıkan “Yazılım Güncellenmedi. iOS 9 indirilirken bir hata oluştu” yanıtını verdi. Kullanıcıların moralini alt üst eden bu sorunun nereden kaynaklandığı belli değil.

Apple gibi büyük bir şirketin böyle bir hataya düşmesi elbette kabul edilir bir şey değil. Ancak buna rağmen yine Apple’nin IOS 9 güncellemesi hakkında tutarlı bir cevap ve hatanın düzeltilmesi adına bir adım atacağından da şüphe duymamak gerekiyor. Henüz yetkili ağızlardan bir açıklamanın olmaması, kullanıcılar arasında tedirginliğe yol açıyor.

Mobil cihazlar, iPhone telefonlar ve iPad’ların tamamında kullanılan IOS işletim sisteminin yeni güncellemesindeki hataların kısa sürede giderilmesini bekliyoruz. Bununla birlikte bir diğer hata da IOS 9’un geç indirilmesi sorunudur. 7 saat gibi bir sürede ancak inebilen işletim sistemi kullanıcıların canını sıkmaya yetiyor. Konuyla ilgili yetkililerin açıklaması gelirse sitemizden ziyaretçilerimize bunu duyuracağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir