iPad Air 2′ yi Gördünüz mü ?

iPad Air 2

Teknoloji dünyası gelişmeye devam ediyor. Tablet dünyasından da gelen haberlere bakıldığında yeni nesil tabletler oldukça beğenilecek özelliklere sahiplik ettiği görülüyor. Modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken iPad Air 2 12.9 inç gibi dev bir boyuta çıkarabileceği bekleniyor. Böyle olması durumunda yeni sezonun en büyük ekranlı tablet PC olması da büyük olasılıklar arasındaki yerini koruyor.

Yeni özelliklerle donatılan tablet PC Apple firmasının kısa bir süre sonra yapacağı açıklama sonrasında piyasaya sunulması bekleniyor. Yenilikleriyle dikkatleri üzerine çeken iPad Air 2 Galaxy Note’un özelliklerinden olan kalemle kullanma özelliğini de sunması bekleniyor. Sürekli değişen teknoloji dünyasında en güzel ürünler arasında olan iPad Air 2 ile kullanmak istediğiniz gibi tablet kullanımı elde edeceksiniz.

Yeni nesil ürünlerin kendini sürekli yenilikleriyle göstermesi, teknoloji dünyasında tercih yapmayı zorlaştırıyor açıkçası. Ancak yine de yeni bir tablet almayı düşünenler varsa, iPad Air 2 oldukça dikkat çekici özellikleriyle piyasaya sunulacak. Biraz daha sabrederseniz, yeni nesil tablete sahip olabileceksiniz. Tablet ile ilgili geniş bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir