iPhone 8 adını şimdiden unutun!

2017 yılında Apple kullanıcılarının hepsi çıkması beklenen iPhone 8’i bekleniyor. Fakat gelen haberlere göre iPhone kullanıcıları uzun bir süre iPhone 8’i göremeyebilir.

Son gelen Çin kaynaklı haberlere göre Apple 2017 yılında çıkması beklenen iPhone 8 ile değil de iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve Ferrari isimli 3 farklı telefonlar çıkabilir. iPhone 8’in çıkması ise uzun bir süreliğine hayal olarak görülüyor.

FERRARİ İSİMLİ YENİ TELEFON GELİYOR

iPhone 2017 yılında iPhone ‘nin devamo olarak iPhone 7S ve 7S Plus olarak iki telefon daha çıkaracak. Fakat bunların dışında yeni bir sürpriz de kullanıcıları bekliyor. iPhone 2017 yılında karşımıza Ferrari isimli yeni bir telefon ile çıkabilir. İsminden de anlaşılacağı gibi iPhone’un yeni çıkaracağı telefon en son teknolojiyi içerisinde barındıracak ve çok üst bir telefon modeli olarak karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Bazı kullanıcılar Ferrari’nin bir takma ad olduğunu ve aslında bu telefonun iPhone 8 olabileceğini düşünüyor. Tabii bunların hepsi sadece bir iddia olarak duruyor. Net haberleri ilerleyen zamanlarda alabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir