iPhone 8 İçin Garip İddia

Tam olarak iPhone 7 ve 7S’ler satışa sunulmamışken iPhone 8 hakkında dedikodular gelmeye başladı. Her yıl olduğu gibi ilk dedikodular tasarımı konusunda geldi. iPhone gelecek yıl piyasaya iPhone 8’i süreceği ve tasarım konusunda tamamen farklı bir telefonla karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Bazı kaynakların verdiği bilgilere göre iPhone gelecek yıl 7S veya 7S Plus ile karşımıza çıkmaktansa 8 ile karşımıza çıkacaklar. Aynı zamanda Apple şirketi gelecek yıl Iphone’un onuncu yılını kutlayacak. Bu yüzden de iPhone fanlarına tamamen farklı bir telefonla çıkmanın planları yapılıyor. Bu konudaki iddialar oldukça güçlü diyebiliriz. KGI Security  analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın gelecek yıl beklenen bu hamleyi yapacağını düşünüyor.

KGI Security  analisti Ming-Chi Kuo’ya göre Iphone gelecek yıl çıkaracağı iPhone 8’de iPhone 4’te kullanılan arka cam yüzeyi ve metalik çerçeveleri iPhone 8’de de kullanacak. Fakat bu demek olmuyor ki iPhone 4’e benzer bir telefon beklememek gerekiyor. iPhone yeni çıkaracağı telefonunda geçmişteki tasarımıyla son çıkardığı iPhone ‘de ki tasarım teknolojisini birleştirerek bambaşka bir telefonu ortaya koymaya çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir