İrlandalı Turistin Oyunu

İrlandalı Turistin Oyunu

Teknoloji dünyasının en çok konuşulan alanlarından biri de mobil oyun dünyasıdır. Her geçen gün yeni oyunların üretildiği teknoloji dünyasında, yeni oyun hem diğerlerine göre farklı hem de dikkat çekici. Geçtiğimiz haftalarda günlerce manşetten düşmeyen “İrlandalı turist vakası” şimdi de mobil dünyasının oyunu oldu. Oyun tepki çeker mi bilinmez ama bugünlerde en sık indirilen oyunlardan biri.

Bir marketten su almaya giderken dolabı açtığı esnada suların dökülmesinden sonra esnaflar tarafından dövülmek istenen İrlandalı turist boksör çıkınca işin rengi değişmişti. Şimdilerde ise bu olay mobil dünyasında oyun olarak oynanabiliyor. Oyunda da aynı şekilde kahramanımız bir büfeye gidiyor, su almak için dolabı açıyor, sular dökülmeye başlıyor. Birden kahramanımızın etrafını saran esnaflara karşı mücadele içinde buluyorsunuz kendinizi. İrlandalı turist oyununda yapmanız gereken adam dövmek olacaktır. Oyunu oynamak oldukça basit ve eğlenceli…

Son zamanların en çok indirilen oyunlarından biri haline gelen İrlandalı turist oyunu, Google Play store’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunu indirip, gücünüzü gösterin. Bakalım siz mi esnaf mı daha güçlü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir