İstanbul İkinci El Eşya

İkinci el eşya bir çok kesimin tercih ettiği ve ihtiyaçlarını daha makul bir şekilde halledebildiği tercihlerden bir tanesidir. Malum Türkiye’de sıfır olarak atfedilen bir çok şey fiyatları ile insanların alım gücüne hitap etmiyor. Bunlardan en önemli ve en çok kullanılanları ise şüphesiz ev eşyalarıdır. Bu eşyaları kimisi sıfır almayı tercih ederken kimisi de ikinci el olarak karşılamaya çalışır. İkinci el eşyalarda da seçim yaparken oldukça dikkatli olmak gerekiyor.

Kimi ikinci el eşya 1-2 ay kullanılmış olsa da kimisi de daha eski olup kaplama methodlarıyla yeni gibi yapılmaya çalışır. Bu da eşyanın görünüşü dışında kalitesine ve dayanıklılığına bir faydası olmaz. Kısacası 2.el eşya alırken alışveriş yapacağınız yere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Tabi ki sadece ikinci el eşya denildiği zaman alıcı rolünde olmak anlaşılmasın. Elimizde ki 2.el eşyaları da satmak için dikkatli ve ederini verecek insanlarla çalışmak gerekiyor.

Tüm bu sorunları dikkate aldığımız zaman sizlere bir siteden bahsetmek istiyorum.

istanbul-2elesya.com

Bu ikinci el eşya alım-satım firması İstanbul’da hizmet vermektedir. Çoğunlukla bekarların ve öğrencilerin tercih ettiği ikinci el eşya alanında İstanbul’da oldukça tercih edilen bir firma. Hem alım hem satım yapılan firmada her hizmet oldukça kaliteli bir şekilde sunuluyor.

Ben elimdeki ikinci el eşyaları iyi fiyattan satmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye girip verilen numaralara Whatsapp üzerinden fotoğraf gönderip ürünlerinizi piyasada ki ikinci elcilerden daha iyi bir rakama satabilirsiniz.

İstanbul’da çoğu bölgede hizmet veren firma aynı zamanda Kadıköy’de de hizmet vermektedir. Kadıköy 2. el eşya alanlar kategorisinden Kadıköy’deki firmalara ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir