İstanbul Siemens Servis Hizmet Bölgeleri

Çoğunlukla yaşamlarımızda edindikleri yeri arızalanana kadar fark edemediğimiz beyaz eşyalarımız, aslında tüm yaşantımıza konfor sunan vazgeçilmez araçlar olarak yaşamımızı renklendirmektedir. Genel olarak bekledikleri ilgiyi almaya arızalanarak zorunlu kılan beyaz eşyaların, en genel arıza sebepleri arasında hatalı kullanım veya hatalı kullanım koşulları ilk sıraları almaktadır. Özellikle son yıllarda üretilmekte olan mekanik ve yarı elektronik teknolojilerle üretilen daha eski örneklerine göre çok daha fazla ilgi ve duyarlılık isteyen dijital akıllı cihazların arızalanma sebeplerinin başında hatalı kullanım gelmektedir. Pendik Siemens Servisi

 

Yeni nesi olarak üretilmekte olan bu cihazlar sundukları büyük konfor hızla birlikte, daha farklı kullanım şartları gerektirmektedir. Bununla birlikte elbette bu yeni nesil beyaz eşyaların ortaya çıkarabildiği arızalarda eski örneklerine göre çok daha farklı ve komplike arızalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

İçerenköy bölgesinde yirmi yılı aşan bir süredir Siemens markalı beyaz eşya ürünlerinin teknik servis bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmekte olan İçerenköy Siemens Servisi, eski ve yeni tüm Siemens teknolojisi ile ilgili geniş deneyim ve birikimini, yeni çağı birebir takip eden modern hizmet anlayışı ile birleştirerek, tüm İçerenköy sakinlerinin hak ettiği dünya standartlarında bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

Arıza nedenleri ve alanımızda daha iyi hizmetin nasıl sunulacağına dair yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın sonuçlarına göre ürettiğimiz özel çözümlerle desteklediğimiz hizmet anlayışımız, tüketici memnuniyetini en hızlı, en ekonomik ve en nitelikli koşullarla sağlamayı amaçlamaktadır.

Tüm Hizmet yaklaşımını bu amaçlar doğrultusunda oluşturmuş olan firmamız, Siemens ve Bosch markasını tercih etmiş özel müşterilerimize özellikli ve tatmin edici bir hizmet sunabilmeyi amaçlamaktadır. Kesintisiz hizmet sunumu gerçekleştirebilmek üzere organize edilmiş tüm birimleri ile, yılın her günü ve yirmi dört saat olmak üzere faaliyetlerini yürüten firmamız, gelen hizmet taleplerini hangi saat olursa olsun en kısa süre içerisinde cevaplayabilme yeteneğine sahiptir.

Tüm parça değişim işlemlerinde Siemens markalı orijinal yedek parça kullanmakta olan firmamız, bu sayede beyaz eşyalarımızın kullanım ömürlerinin uzamasına katkı sağlamaktadır. Tüm onarım işlemlerimizi bir yıl için sigortalayarak garanti kapsamına alan firmamız, müşteri memnuniyetini tüm hizmetleri sırasında en ön planda tutacak özellikler sunarak hareket etmektedir. Kadıköy Siemens Servisi

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir