Jolly Joker Ankara Sanatçı Takvimi

Jolly Joker Ankara Sanatçı Takvimi

Merakla beklenen Jolly Joker Ankara Sanatçı Takviminin açıklamasından sonra, sahne alacak sanatçılar hakkında da bilgiler gelmeye başladı. Birçok sanatçının yer aldığı jolly joker Ankara’da keyifli zamanlar geçirmek isteyenler için çok farklı seçenekler bu sene de yine sunulmaya başladı. Sevilen sanatçılardan Fettah can, Kenan Vural gibi isimlerin sahne alış tarihlerinin açıklanmasından sonra bilet almak isteyenlerin de kısa sürede hareket geçtikleri gözlemlendi.

İlk olarak 6 Mart tarihinde sahne alacak jolly Joker Ankara’da, Kenan Vural sahneye çıkıyor. Canlı performansı ve muhteşem sesi ile konukları için benzersiz zamanlar geçirecek. Yine hemen ardından, 7 Mart tarihinde MELİS DANİŞMEN’in sahne alacağı IF PERFORMANCE HALL mekanda müzik severlere harika saatler yaşatması bekleniyor.

Müzik dünyasının en çok beğenilen isimlerinin konuk olacağı Jolly Joker Ankara Sanatçı Takviminin açıklanması müzik dünyasında çok ses getirecek. Magazin dünyasının takip edilen isimleri, sesleri ile sezonda kendinden çok söz ettiren ünlü sanatçılar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için sitemizi incelemeye devam edin. Yeni haberlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir