Kablosuz İnternetinizi Kimler Kullanıyor ?

Kablosuz İnternetinizi Kimler İzinsiz Kullanıyor? 

İnsanların günümüzde en çok kullandıkları şeylerden biri de herhalde kablosuz internettir. İnternet dünyasında daha rahat gezinmek isteyenler için ideal olan kablosuz internet sayesinde evinizin her köşesinde laptopunuzla rahatlıkla gezebilirsiniz. İsterseniz mutfakta oturabilir, isterseniz yatak odanızda kullanabilirsiniz.

Hatta bununla birlikte işyeri ve ofislerde kullanılan ve daha çok işi bir arada daha kolay yapmaya yarayan kablosuz internet, bazen kendi başına bir sorun olabiliyor. İnternet dünyasında hackerlerin ya da yazılımcıların bir şekilde geliştirdikleri yöntemlerle şifrenizi vermeseniz bile kablosuz internetinizi birileri kullanıyor olabilir. Özellikle de kotalı internet kullanıcıları adına çok kötü bir durumun olduğunu söylemek gerekiyor. Ancak yazılımcıların başarılı çalışmalarının ürünü olan Who Is On My Wifi ile izinsiz kullanan kullanıcıları kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

İnternet güvenliğini daha iyi sağlamak için kullanabileceğiniz ideal programlardan biri olan Who Is On My Wifi sayesinde internetinizi izinsiz kullanmalarının önüne geçebilirsiniz. Oldukça basit kullanıma sahip olan bu harika program sayesinde kablosuz internetinizi koruma altına alabilirsiniz. İndirmek için internet sitelerinde arama yaparak programa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güven içinde internet kullanımını sunan Who Is On My Wifi ile içiniz rahat edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir