-Kadıköy Arçelik Servisi –

Kadıköy Arçelik Servisi 

Evimizde kullandığımız ve bizlere yardımcı olan pek çok cihazlar üretilmekte ve geliştirilmektedir. Bunların başında beyaz eşyalar gelmektedir. Beyaz eşyalar, en son gelişmeler ve teknoloji sayesinde oldukça fonksiyonel ve kullanışlı modelleriyle insanlar tarafından çok beğenilmektedir. Beyaz eşya gurupları, evlerde kadınların en fazla kullandığı ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Kadıköy Arçelik Servisi olarak, beyaz eşyaların tamir ve bakımlarıyla ilgili Kadıköy’de faaliyet göstermekteyiz. Amacımız, bu cihazların arızalarında doğru ve kaliteli işçilikle uzun yıllar kullanılmasını sağlamak, garantisi sona ermişse de bundan sonraki dönemde de aynı garanti koşullarını sağlamaya çalışmaktır. Bu amaçla firmamız, en son yenilikleri ve gelişmeleri de takip ederek, ürünlerle ilgili teknik eğitimlere ağırlık vererek olası arızalar konusunda, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede yerine getirmektir. Servis talepleriniz için firmamızı aradığınızda, sizlere randevu verilmeden evvel arıza ile ilgili bilgiler alınmakta ve buna göre randevu verilmektedir. Hedefimiz hızlı ve sağlıklı uygulamalar gerçekleştirmek olduğundan, en hızlı şekilde arızalara müdahale etmekteyiz. Randevularımıza zamanında giderek, sizleri servis beklemekten kurtarıyor, zaman kaybetmenizi önlüyoruz. Servis için belirlenen gün ve saatte gelen personelimiz, her türlü teknik ekipman ve malzemelerle birlikte, bütün arızalara hazırlıklı olarak gelmektedir. Teknik servis ekiplerimiz, servise gittikleri yerin temizliğine ve düzenine özen göstermekte, gereken hassasiyeti göstermektedirler.Kadıköy Bosch Servisi olarak, öncelikle arıza tespitleri yapılmakta, bunun sonucunda değişmesi gereken herhangi bir parça ve farklı bir arıza varsa, müşteriye bilgi vermekteyiz. Müşterimizin onayından geçtikten sonra da servis hizmetlerimizi tamamlamaktayız. Arızlarda kullandığımız yedek parçalarımız, markamızın orijinal yedek parçaları olup, garantili olarak değişimi yapılmaktadır. Hiçbir şekilde garantisiz, ikinci el ya da markasız yedek parçalar kullanılmamaktadır. Vermiş olduğumuz servis hizmetlerimiz için, firmamız da 1 yıl süreyle bakım garantisi vermektedir. Bizden kaynaklı sorunlar olduğunda ücretsiz olarak giderilmektedir.

Maltepe Arçelik Servisi olan firmamız, 7/24 kesintisiz hizmet vermekte, her tülü arızaya cevap vermektedir. Ayrıca, gezici servis uygulamamız sayesinde, hiç ummadığınız bir anda oluşan beyaz eşya arızalarınıza en yakın teknik ekibimizi yönlendirmekte ve hızlıca müdahale etmekteyiz. Firmamızın sağladığı bu imkanlardan siz de yararlanabilir, uygun fiyat ve ayrıcalıklarımızın farkını yaşayabilirsiniz.  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir