Kadın Bot Modelleri

            Ayakların rahat olması çok önemlidir. Çünkü bütün gün ayakkabılar içerisinde kalan ayaklarınızın konforunun sağlanması ile çok daha az yorulacaksınız. Bu alanda tercih edilen kadın bot modelleri içerisinde farklı tarzlara uyum sağlayabilecek çok özel modeller bulunmaktadır. Streç kalın tasarımlarında yer alan platform topuklu modeller diz üstü eteklerle kullanılabilirken, bağcıklı modeller pantolon ya da tayt kullanımları ile tercih edilebilir.

Siyah ve kahve tonlarında taş aksesuarlaı modellerde daha kalın ebatları ile pantolon seçenekleri ile şık kullanımlar oluşturacaktır. Postal tarzında dize kadar çıkan bot modelleri siyah kalem etek modelleri ile kombine edilebilir. Farklı tarzlar için model arayışlarında ise püsküllü botlar tercih edilebilir. Zımbalı ve tokalı modellerde genç bayanların özgür tarzlarına hirao eden tasarımlar olmakta, jade topuktan oluşan siyah, kırmızı kombin modellerde özgün tarzlar için modern seçimler olacaktır. Kadılar için sivri topuklar vazgeçilmezdir. Botlar arasında da sivri burunlu ve topuklu modeller bulabilmek mümkündür. Aynı modellerde daha klasik topuklar da kullanılabiliyor.

Gençler sade renklerden ise daha renkli tasarımlar tercih ediyor. Bu modeller arasında siyah ve turuncu kombinler bulunmaktadır. Püskül detayları kategoride pek çok model içerisinde bulunuyor. Üst kısmı kapitone olan yarım botlarda oldukça kullanışlı olmaktadır. Özellikle https://www.sateen.com/kadin-bot-modelleri adresi içerisinde çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Tokalı modeller, altın sarısı parlak detayları artık bot modellerinde de görebiliyoruz. Modern, şık ve kullanışlı alışverişler için linki takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir