Kahv6 ile Güncel Kalın

İnternet üzerinden blog yazanların sayısı bir hayli arttı. Herkes bir şeyler yazmak bir şeylere dikkat çekmek istiyor ve bu yüzden internete başvuruyor. Sayının artması ile de kalite git gide düşüyor. Tabi ki içerisinde kalitesini koruyan veya yeni kurulmuş kaliteli yazılar yazanların sayısı da oldukça fazla. Bende sizlere bu yazımda bu sitelerden bir tanesini tanıtmak istiyorum.

Sitemizin adresi oldukça ilgi çekici;

http://www.kahv6.net/

Site tamamen bir kişisel blogtur ve hiçbir kar amacı gütmemektedir. Yazarın yazılarını okuduğunuz zaman zaten gerçekten yazı yazmak için bu blogu açmak istediğini anlayacaksınız. Yani diğer kişisel blog adı altında kurulupta saçma sapan reklamlarla insanları kullanan sitelerden değil. Yazarın kendinden yazılar kendi çektiği fotoğraflardan tutunda gündemde ki haberleri yorumlamasına kadar bir çok var site içerisinde.

Yazarı tanımak istiyorsanız da hakkında kısmına bakmanız yeterli. Benim okuduğum kadarıyla yazar kesinlikle bir şeyler anlatmak bir şeylere dikkat çekmek isteyen bir karaktere sahip. Zaten sitenin isminin seçimine kadar orjinal bir arkadaş. Siteye tıkladığınız zaman haber seçimi de herkese göre yapılıyor. Yani spesifik bir alana değil hayata dair haberlere önem veriyor.

Bir diğer dikkat çekeceğim konu ise şüphesiz sitenin dizaynı. Site sadece yazıları okumaya yönelik tasarlanmış. Yani sade ve kullanışlı. Siz siteye tıkladığınızda anasayfada bir çok yazıyı görebiliyorsunuz. Bu da sitenin her köşesinde bir habere rastlama fırsatını oluşturuyor. Kısacası arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi kaliteli kişisel bloglar arasında yerini bulan kahv6.net takip edilesi kalitede.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir