Kahve Makinası İle Köpüksüz Kahveye Son

Kahve Makinası İle Köpüksüz Kahveye Son

Akıllı çözümler konusunda bir usta olan kahve makinası sayesinde artık ne kahveler taşacak, ne de köpüğü olmayan kahveler fincanları dolduracak. Türk kahvesi yapımını bir hayli kolaylaştıran kahve makinası sayesinde artık dilediğiniz her zaman kahvenizi en köpüklü hali ile içme keyfine nail olacaksınız. Lezzetli kahveler içmek istiyorsanız Beko kalitesine güvenerek, telve ismi verilen kahve makinasını alabilirsiniz. Bu makine tek cezve ve çift cezve olmak üzere iki farklı modele ayrılmıştır. İsteklerinizi karşılamak üzere iki farklı modele ayrılan cezveler sayesinde artık misafirlerinizi ağırlamak için kahve yapmaktan yana bir çekinceniz olmayacaktır. Kahve makinası ihtiyacınızı Beko ile karşılarsanız sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Kahve Makinası Kullanımına Dair Bilgiler

Kahve makinası kullanımınızı en modern, en teknolojik, en konforlu hale getirmek için tasarlanmış olan akıllı çözümler arasında; sesli uyarı, anti spill, cook sense, spinjet ve tek tuşla kontrol vardır. Bu çözümler sayesinde çok rahat edersiniz.  Türk kahvesi yapımında zorlanmamanız için tasarlanmış olan kahve makinası özelliklerden bazıları şu şekildedir; 1200 – 1470 W arası güç ve otomatik su alımı vardır. Su deposu vardır. Ölçü kaşığı vardır (kahve ölçünüzü şaşırmadan, kıvamında koymanızı sağlar). Tek tuşla kontrol vardır. Kahvenin piştiğini bildiren sesli uyarı vardır. Gerilim 220 – 240 W, anti spill vardır (pişen kahvenin taşmasını önler), spinjet var, cook sense var, cezve malzemesi olarak alüminyum kullanılmıştır.

Evinizde kullandığınız gibi iş yerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz kahve makinasını elektrik bağlantısı olan açık havada da kullanabilirsiniz. Elektrikle çalışmakta olan bu ürün sayesinde, her yerde ve her zaman leziz tada sahip olan kahveler yapabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için http://www.beko.com.tr/kahve-makinesi-telve.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir