Kaliteli Film İndirme Portalı

İnternet üzerinden film izlemek oldukça popüler bir hale geldi diyebiliriz. Özellikle kaliteli sitelerde kaliteli görüntülerle izlediğimiz filmler yoğunlukta olmaya başladı. Piyasada bir çok film izleme sitesi olmasına rağmen bunların yine bir çoğu oldukça kalitesiz ve gereksiz reklamlarla dolu. Kaliteli diyebileceğimiz film izleme ya da indirme sitelerinin sayısı bir elin parmağını geçmez. Özellikle film indirme sitelerinde bu sayı bir hayli azalmış durumda.

Bu sorundan yola çıkarak sizlere çözüm üretebilecek bir siteden bahsetmek istiyorum. Film indirme siteleri arasında başlara oynayan ve sadece bu amaçla kurulmuş bir site;

http://www.filmindirsene.net/

Film indirsene sitesine tıkladığınız zaman ne demek istediğimi rahatlıkla anlayabileceksiniz. Sitenin tasarımında ki kullanışlılıktan tutunda kaliteli filmleri en hızlı bir şekilde indirme konusunda da oldukça iyiler diyebilirim. İnternette kesinti sorunu yaşayanlar için birebir bir site. İzlemek istediğiniz filmi bilgisayarınıza bu site aracılığıyla indirip her yerde izleyebilirsiniz.

Sitede ki kategorilendirme de tamamen kullanıcı odaklı bir düzen içerisindedir.En çok indirilen filmler, IMDB puanlandırma sisteminde 7 ve üzeri puan alan filmler, yıllara göre çıkan filmler gibi çok kullanışlı kategorizasyon yapılmış. Kullanıcıları film seçme konusunda da yalnız bırakmayan sitede filmler hakkında ki yorumlara da ulaşabiliyorsunuz.

Kısacası arkadaşlar bu site film indirme siteleri içerisinde sizler için hazırlanmış en iyi sitelerden bir tanesi. Lafı fazla uzatmak istemiyorum bir an önce siteyi inceleyip istediğiniz filmi anında indirmelisiniz.

Şimdiden iyi seyirler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir