Kanal D Evim Şahane Programı

Kanal D Evim Şahane Programı

Dekorasyona önem verenlerin farklı fikirler edinmek amacı ile izledikleri bir program olan Evim Şahane programı çok sevilen dekorasyon programlarından bir tanesidir.

Evim Şahane programında Mimar Selim Yuhay ve ekibi sizler için evinizin bir odasını dekore etmekte ve sizlere güzel dekore edilmiş bir oda sunmaktadırlar. Evim Şahane programına başvuru yapmış olanlar seçtikleri odanın nasıl bir şekle gireceğini merakla beklerken Mimar selim Yuhay ev dekorasyonu için odaya uygun düşebilecek en yeni tasarım ve model tercihleri ile odanın dolaplarını, fayanslarını kimi zaman ise aydınlatma seçeneklerini en farklı seçenekleri değerlendirerek tasarlamakta ve ekibine uygulatmaktadır.

Mutfağınızda bir değişiklik istiyorsanız son senelerin en modern mutfak dolabı seçenekleri tercih edilerek yenileme işlemine başlanabilir. Bunu takiben uygun fayans modelleri ile yenileme gerçekleştirilerek mutfağınızda sil baştan yeni bir hava yaratılmaya çalışılabilir.

Kanal D Evim Şahane programı sayesinde mutfağınızda modern bir görünüm yakalama ihtimalinizi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda yeni mutfak masası ya da yeni aydınlatma birimleri eklemeleri ile mutfağınızda kullanılan dolaplara ve fayans tipine uyumluluk sağlama gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir