Kargo Uçak Kiralama İle Zaman Kazanın

Plures Air, kargo uçağı hizmetlerini, kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini karşılıksız göstererek, güvene dayalı bir anlayışla vermektedir.

Kara kargo taşımacılığının dezavantajlarını yerle bir edip en hızlı taşımacılığı, hava yolları ile gerçekleştiren firma, hizmetlerine yalnızca yurt içi ile sınırlamamaktadır. Yurt dışı uçak kargo, dünyanın neresine olursa olsun, bir ülkeden diğer bir ülkeye iletilecek olan yükleri, en hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla ulaştırmaktadır.

Plures Air, pekçok uçak hizmeti sunmaktadır: Jet uçaklar, uçak kiralama, ambulans uçaklar ve bunların kendi bünyelerindeki alt hizmet dallarını eksiksiz gerçekleştirmektedir. Müşteriye sundukları, havayolu hizmetlerinin bir kısmı yolcu taşımaya yönelikken, bir kısmı da yük ve eşya taşımaya yöneliktir. Yük ve eşya taşıyan kargo uçaklarının fiziksel ve donanımsal özellikleri farklılıklar göstermektedir. Yolcu uçaklarına nazaran, daha fit bir duruşa sahip olan kargo uçaklarının kuyruk ve kanat kısımları oldukça yüksektir. Uçaklara yük binişini ve inişini kolaylaştıran bu tasarıma ek olarak, uçak altında çok sayıda tekerleğin bulunması iniş yapılacak pistlerin olumlu veya olumsuz her türlü fiziksel şartlarından minimum etkilensin ve kargolar en sorunsuz şekilde teslim edilsin diye tasarlanmıştır.

yurtdisi kargo

Müşterilerin kargo uçaklarını tercih etmelerinin en önemli nedeni, karayolu kargolarındaki yavaşlıktır. Vaktin kıymetini bilen Plures Air, aksaklıklara tahammül etmemektedir. Müşterinin işine en azami özeni ve önemi gösteren firma yetkilileri, müşteri kargolarını içeriği ne olursa olsun, en kıymetli bir emanet olarak teslim almakta ve bu emaneti, amaçlanan noktaya minimum sürede ulaştırmaktadır.

Ülkemizden yurt dışına kargo hizmeti sunan Plures Air, yurt dışından da ülkemize ulaşacak kargolar için taleplerinizi almaya hazırdır.  Emanet edeceğiniz eşyalarınız, önem derecesine göre tasnif edilecek ve profesyonel kadrosuyla titizlikle nakledilecektir. Müşterilerinin rahatını düşünen Plures Air, yurt dışı uçak kargo hizmetinde de sektörün en önlerinde boy göstererek, siz müşterilerin talepleri için her zaman hazırdır.

Hava kargo taşımacılığı sektöründe hızlı bir yer edinen Plures; taşımacılığın yapılacağı uçuş güzergahına uygun olan uçakların tespiti, uygun kargo uçak seçimi ile minimum fiyatı baz alarak hizmet vermektedir. Kargo uçak kiralama ile yapılan taşımacılıklarda ürün ne olursa olsun, hızlı ve kaliteli hizmetin müşterilere ulaştırılabilmesini sağlayan Plures Air; talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hareket eden bir şirkettir. Kargonuzun niteliğinde ürün ne olursa olsun, meyve ve sebze dondurulmuş gıda, makine, araç gereç, büyük parçalar, insani yardım malzemeleri vb. birçok gönderiyi özel kargo uçak kiralama ile ayrıcalıklı bir şekilde gönderebilirsiniz. Kargonuz ne kadar uzakta olursa olsun, dünyanın her yerine Plures farkı ile kargo uçak kiralama hizmetleri bulunmaktadır.

Yurtdışı Kargo Hakkında Detaylı Bilgi: http://www.ucak-kargo.com/

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ucak-kargo.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir