Kariyerin İçin Bu Projeye Sende Katıl !!

Değerli takipçilerim her defasında yaptığım o süslü girişleri yapmayacağım bu konumda. Çünkü o kadar heyecanlıyım ki hemen konuya geçmek istiyorum.

Yanınızda ki dostlarınızla ettiğiniz iki çift kelam bile o kadar değerlidir ki. Sırtını güvenle yaslayabileceğin kişilerden bahsediyorum.Hele ki o adamlarla yaptığınız işler. Bu gerçekten tarif edilemez bir duygu.

Bizde Allah yolumuzu açık etsin bu adamlarla bir işe atıldık. İşimiz güzel bir amaca hizmet eden, gençliğe faydalı işler yaptırabilecek, kariyer planlamalarında hızlı adımlar attırabilecek bir site üzerine. Ülkemizde henüz elle tutulur bir çalışma yapılmayan alanda çalışmalarımızı başlattığımız sectoreer.com mükemmel bir hızla ilerliyor.

Sektör-kariyer ilişkisi üzerine kurduğumuz bu sitede gençlerimizi hedef alarak her sektörü onlara göre anlatmak en büyük hedefimiz. Vizyonumuz ise Türk gençliğinin dinamik ,sağlam, kültürlü nesillere dönüştürülmesidir. Bu uğurda 5 arkadaş yola çıktık ve adımlarımıza ufakta olsa başladık. Güçlenerek ve bilgimizi sürekli güncelleyerek gençliğimize hizmet yolunda büyük adımlar atacağız Allah’ın izniyle.

Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün;

Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

Durmadan yürümeye karar vereceğiz, asla ve asla yorulmayacağız Atam. Türk gençliği bu büyük önderin izinde gidecektir.

Bunu da en iyi şekilde yapmamız için kendimizi mükemmel derecede geliştirmemiz gerekiyor arkadaşlar.

Hadi durmayın Türk’ün evlatları tutun artık ipin ucundan!! 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir