-Kartal Arçelik Servisi-

Kartal Arçelik Servisi

Beyaz eşyalar, hemen hemen her evde ve her kadının en önemli yardımcıları olmuştur. Günümüzün metropol hayatında, özellikle çalışan kadınların vazgeçemediği bu ürünlerin bakımları da oldukça önemli. Firmamız, beyaz eşya tamir ve bakım hizmetlerini sizlerin çok daha sağlıklı kullanabilmeniz için aralıksız olarak sürdürmektedir. Çok farklı ve değişik özelliklere sahip olan beyaz eşyalar, teknolojinin en son olanakları kullanılarak daha da komplike hale gelmiştir.

Ataşehir Arçelik Servisi olarak, servisimizi arayıp arıza bildiriminde bulunduğunuzda, elemanlarımız sizden arıza hakkında kısa bilgiler almaktadırlar. Bu bilgiler, servise gidileceğinde hazırlıklarımızın temelini oluşturmaktadır. Firmamız, vermiş olduğu randevularına tam zamanında gitmekte, müşterilerini bekletmemektedirler. Bu, firmamızın önemle üzerinde durduğu konulardan biridir. Servise belirlenen gün ve saatte ulaşan teknik ekibimiz, her çeşit arızaya hazır bir şekilde gitmektedir. Bizim için işin büyük ya da küçük olması önemli değil, önemli olan kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarının en uygun şartlarla yine kullanılabilir duruma gelmesidir. Servis hizmeti veren personelimiz, servisin verildiği yerdeki temizliğe ve düzene özen göstermek zorundadırlar. Bunun için gereken her türlü ihtimam gösterilmektedir. Teknik ekibimiz, arızanın giderilmesi için öncelikle arıza tespit çalışmaları yapmaktadırlar. Yapılan tespit çalışmasına bağlı olarak, değişmesi gereken herhangi bir parça veya öngörülenden daha maliyetli bir arıza söz konusuysa, müşterimizin bilgisine başvurmaktayız. Çalışmamızı müşterimizin verdiği onaya müteakip gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Değiştirilecek parça varsa, bu parçalar orijinal yedek parçalardır. Bunun yanı sıra, yedek parçalarımız garantili olarak değiştirilmekte, 1 yıl süreyle de bizden kaynaklanabilecek arızalara ve sorunlara karşı ücretsiz garanti altındadır. Kartal Bosch Servisi olarak, günün 24 saati kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Mesai saatleri dışında mobil telefonlarımızdan bize ulaşma imkanına sahipsiniz. Ayrıca, acil ve beklenmedik zamanlarda oluşabilecek beyaz eşya arızalarınızda, gezici servis hizmetlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

Pendik Arçelik servisi olarak hizmetlerimizi en kaliteli ve sağlıklı bir şekilde vermeye devam ediyoruz. Sizin de beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarınızın hızlı ve sağlıklı bir şekilde çözümlenebilmesi için, firmamızı aramanız yeterlidir. Size sağladığımız uygun fiyat avantajları ve ayrıcalıklarımızdan mutlaka yararlanmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir