Kartal Bosch Servisi

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar ve diğer pek çok elektrikli cihazlarımız, en fazla yararlandığımız ürünlerdir diyebiliriz. Dolayısıyla, bu cihazların sorunsuz bir şekilde ve uzunca süreler kullanılması oldukça önem kazanıyor. Bu tür ürünlerin tamamıyla ilgili mutlaka teknik servis oluşumunun yapılması ve oluşturulması zaten gerekli. Ancak, bu teknik servislerin en önemli özelliğinin, doğru ve sağlıklı hizmet verebilmeleridir. Çünkü sağlıklı ve doğru bir servis hizmeti, o ürünün rantabl kullanılmasını sağlayacağı gibi markanın da güvenini arttırmaktadır.

Kartal Bosch servisi olarak firmamız, her yeni gelişmeyi ve yeniliği takip etmekte, personelinin de en yeni teknik bilgilerle donatılması için her türlü yatırım çalışmalarını yapmaktadır. Beyaz eşyalarınız, klima veya kombi arızalarınız olduğunda, firmamızı aradığınız zaman elemanlarımız sizden arızanızla ilgili bilgiler almakta, daha sonra sizlere randevu vermektedirler. Servise gidecek olan ekibimiz, alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanmakta ve servise her türlü arızaya karşı donanımlı olarak gitmektedirler. Teknik servis ekiplerimiz, servis verilecek adrese zamanında ulaşarak, arıza tespit çalışmaları yapmaktadırlar. Arıza tespiti yapıldıktan sonra, cihaz sahibine durumla ilgili bilgi verilmekte ve alınan onaya müteakip onarım çalışmalarına başlanmaktadır. Arıza tespitinde, sorun eğer yerinde giderilebiliyorsa yerinde, eğer servisimize getirilmesi gerekiyorsa da işyerimizde çalışma yapılmaktadır. Mümkün olduğu oranda cihazların yerinde tamiri için gereken çalışmaları yapmaktayız. Çekmeköy Bosch servisi olarak, servis hizmeti verilen cihazlarda değiştirilen parçalar da dahil olmak üzere, garantili servis vermekteyiz. Değiştirilen parçalar, orijinal ve garantili olan yedek parçalardır. Orijinal olmayan ve isimsiz yedek parçalar kesinlikle kullanılmamaktadır. Firmamız, vermiş olduğu servis hizmetlerinin sonunda, siz değerli müşterilerimizin sıkıntı yaşamaması için 1 yıl süreli ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Eğer, 1 yıllık süre içinde gerçekleştirmiş olduğumuz servis hizmetimizden kaynaklanan herhangi bir sorun olduğunda, hiçbir ücret talep etmeden sizlere servis hizmeti veriyoruz.

İçerenköy Bosch servisi olarak, 7/24 aralıksız sağladığımız servis hizmetlerimizle önemli bir hizmet daha sunmaktayız. Mesai saatleri dışında mobil telefonlarımızdan da bize ulaşabilir, arızalarınız için servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, gezici servis hizmetlerimiz sayesinde, gün içinde acil olarak bildirdiğiniz tüm cihaz sorunlarınıza  hızlı bir biçimde müdahale etmekte, servis vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız, klima veya kombi sorunlarınız için firmamızı arayarak, uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilir, yukarıda sıraladığımız birçok ayrıcalığın farkını yaşayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bizi arayın, kaliteli ve hızlı bir servis hizmeti alın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir