Kendi Kendine Giden Gemiler Üretilecek

Kendi Kendine Giden Gemiler Üretilecek

Teknoloji devi Japonya, kendi kendine giden kaptansız gemi üretme çalışmalarına başladı. Gemiler kargo gemisi olarak üretilecek.

Gelişmiş teknolojinin en popüler ürünlerinden birisi kendi kendine sürüş moduna sahip olan araçlardır. Günümüzde kendi kendine gitme özelliğine sahip olan araçlar yollarda test edilmeye başladı. Aynı şekilde uçaklarda çoğu zaman otopilot özelliği sayesinde kendi kendine gitmeye başladı. Bu yüzden bir sonraki kendi kendine giden araçlar deniz taşıtları olan gemiler olacak.

Japonya deniz taşımacılığı şirketleri, gemilerin küçük bir mürettebatla gidebileceği kendi kendine hareket eden teknolojiyi geliştirmeye yardım etmeleri amacıyla gemi üreticileriyle beraber çalışmak istiyorlar. Bu teknolojinin geliştirilmek istenmesindeki asıl amaç gemileri maliyetleri düşürmek ve elde edilen karı yükseltmek. Güvenli, kısa ve verimli şekilde yol alması beklenen gemilerin 2025 yılında hizmette olması bekleniyor.

Yapılan gelişme, en verimli ve en iyi güzergah planlamasının yapılmasının yanı sıra arızalarında azaltılmasına yardımcı olması bekleniyor. Aynı zamanda denizde karşılaşılabilecek sorunları da öngörecek. Aslında Japonya kendiliğinden giden gemileri ilan eden ilk ülke değil.

Penis pompası siparişi yapmak için tıklayınız.
Mastürbatör ürünleri için tıklayınız.
Fantazi giyim için tıklayınız.
Şişme mankenler için tıklayınız.
Sex Makinası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir