Kibarlı Ürünleri Nelerdir?

Kibarlı Ürünleri Nelerdir?

Kibarlı Ürünleri Nelerdir? Dr. Mustafa Eraslan kontrolünde üretilen ürünler yapılan incelemeler ve klinik testler sonucunda % 100 doğal insan sağlığına faydalı besin takviyesidir. Kesinlikle hiçbir zararlı madde, alkol, katkı maddesi içermez. Kibarlı Ürünleri birçok üniversiteden ödül alarak kullanıcıların onayını almıştır. Ürünlerimiz ilaç değildir, bitki özütlerinden üretilip kapsülleştirilmiştir. Kibarlı Ürünleri Kadın, erkek, yaşlı, tüm kişiler için vücudu destekleyici, rahatsızlıklara karşı problemlerin giderilmesi için gıda takviyesi olarak kullanılır. Dünya genelinde faydaları kullanıcılar tarafında kanıtlanmış ürünlerimiz insan sağlığı açısından faydalı ürünlerdir.

Kibarlı Ürünlerinde Kimyasal Madde Var mıdır?

Kibarlı Ürünlerinde Kimyasal Madde Var mıdır? Ürünlerimiz tamamen doğal bitki özlerinden üretilmiştir. Vücuda zararlı hiçbir etkisi yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Gıda Tarım ve Köy Hizmetleri Bakanlığından tüm üretim dağıtım izinleri, ruhsatları alınmıştır. İnsan sağlığı açısından zararlı hiçbir madde, unsur, özellik içermez. Kibarlı Ürünlerinde Kimyasal Madde Var mıdır? Ürünlerimiz Bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir. Destekleyici ürün olarak kullanılmaktadır.

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri Nelerdir?

Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri Nelerdir? Kimyasal madde özellikleri bulunmadığından yan etkisi bulunmamaktadır. % 100 doğal bitki özütlerinden üretilmiş olup insan sağlığı için faydalı olduğu klinik testlerle onaylanmış, kullanıcılar tarafından desteklenmiştir. Uzak doğu, Kore, Rusya’ da yıllardır halklara şifa kaynağı olan bitkiler araştırılarak etkisi insanlar üzerinde denenmiştir. Bu bitkileri araştırıp yıllardır inceleyen Dr. Mustafa Eraslan kontrolünde şifa kaynağı bitkilerin üretimi sağlanmıştır. Kibarlı Ürünleri Yan Etkileri Doğal vücut destek ürünleri tamamen bitkisel olduğundan 7 den 70 e güvenle kullanabileceğiniz sağlıklı, faydalı ürünlerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir