Kıbrıs’ın en güzel Girne otelleri

Kıbrıs’ın en güzel Girne otelleri

Girne otellerde daha önce hiç konaklama yapmadıysanız ilk tercihimizi hangi yönde kullanmak istediğinize bir türlü karar vermeyebilirsiniz. Kıbrıs’ın en güzel otelleri adeta bu bölgeye yerleşmiş şekilde sizleri bekliyor. En çok tanınan ve bilinen tesisler bir biri ile yarış halinde olurken sizlerin de hangisinde kalsam düşünceleri uzadıkça uzamış oluyor. Girne oteller aslında fiyat olarak da orantılı bir şekilde bir biri ile yarışa devam ediyor.

Yani aralarında çok büyük fiyat farkları bulamazsınız. Elbette bunun getirdiği kalite de asla bu tesislerden uzak kalmıyor. Her otel kendi konseptleri dahilinde en iyi hizmeti sunmak için ve gelenlere en iyi tatili yaşatmak için var güçleri ile çalışıyorlar. Bu yaz aylarında çok daha artıyor çünkü doluluk oranları tatilciler ile yakalanılıyor ve dopdolu geçen yaz günleri başlamış oluyor.

Girne oteller seçimlerinizi Kibris.com adresinden yapabileceğinizi de hatırlatır ve ucuz otel fiyatlarını bularak satın almanın ne kadar kolay olduğunu görmenizi arzu ederiz.

Merit Park Otel, diğer Merit otellerinin Girne şubesi olarak karşınıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi Kıbrıs’ın birçok bölgesinde Merit kalitesini bulabilmek mümkün. Hemen hemen hepsinde aynı anlayış geçerli ki bunun adı da kesinlikle kalite oluyor. Merit Park Otel denize sıfır olduğu için hemen odanızdan deniz keyfi yapmaya çıkabilir ya da ben deniz sevmiyorum diyorsanız da birden fazla havuzu ile havuz keyfi yapabilirsiniz. Merit Park Otel de aynı zamanda Spa Casino gibi hizmetlerin olduğunu zaten tahmin ediyor olmalısınız. Tüm bu imkanlar son derece kalite le sizlere sunuluyor ve kalacağınız gün içerisinde en güzel şekilde tatilinizi değerlendirmiş oluyorsunuz. Merit Park Otel’de sıkılmadan yapacak o kadar çok şey bulacaksınız ki bu tatil hiç bitmesin bile diyebileceksiniz.

Rocks Otel ise şehir merkezi oteli olarak ama oldukça büyük bir tesis olarak karşınıza çıkacak. Yetişkin ve çocuk havuzları ile harika iskelesi ile deniz keyfi yine yaşanılabilecek. Rocks Otel fiyatlarını da karşılaştırmak için Kibris.com adresine bakabilirsiniz. Rocks Otel görselleri ve tatilinizde nelerin ücretsiz olacağının bilgilerini de rahatlıkla görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir