Kıbrıs’ta Tercih Edilebilecek Oteller

Kıbrıs Otelleri Akdeniz Bölgesi’nde yer alan büyüklük sıralamasında 3. Sırada olan Kıbrıs Adası’nda her sene çok sayıda turistin ilgi odağı olmaktadır. Bu ada Kuzey Kıbrıs ve Güney Kıbrıs olarak iki bölümden oluşmaktadır. KKTC’ye yıl içerisinde ortalama 2,4 milyon kişinin turist olarak geldiğini düşünürsek Kıbrıs Otelleri bu yoğun turist akınının bir sonucu olarak konfor ve lüks bakımından çıtalarını oldukça yükseltmiştir diyebiliriz. Kıbrıs Otelleri mutfağında daha çok Akdeniz yemeklerine ağırlık verirken doğal ve tarihi güzellikleri ile de her yıl gelen turistlerin ilgi odağı olmayı başarmıştır diyebiliriz. Bu başarısında etkili olan bir diğer unsurlar arasında antik şehirlerin ve kumsallarının da payını unutmamak gerekir.

Lefkoşa Otelleri Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’da bilhassa yazları ziyaret akınına uğramaktadır. Lefkoşa otelleri her kesim insanın bütçesine göre çeşitlilik gösterirken temel prensibi müşterilerini en konforlu bir şekilde misafir etmektir. Lefkoşa otelleri hizmet sınırlarını çok geniş tutarak müşterilerini her anlamda rahat ettirmeyi amaçlamıştır. Bu anlamda gündüz aktivitelerinin yanı sıra gece aktiviteleri hem eğlence amaçlı hem güzel vakit geçirme amaçlı katılabilinecek tarzda aktivitelerdir. Eğer odanıza geçip istirahat etmek isterseniz ve günü odanızda sakin bir şekilde geçirmek isterseniz de Lefkoşa otellerinin odanıza servis hizmeti ile de odanızdan çıkmadan otelin imkânlarından faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bir otel seçimi yapmaktır.

Girne Otelleri KKTC’nin en cazibeli şehri olan Girne’de her sene turist akınına uğramaya devam ediyor. Girne otellerinin en çok tercih edilme nedenlerinden birisi çok eski yıllara ait olan tarih kokan bir sürü yapıların da Girne’de olmasıdır diyebiliriz. Girne’deki herhangi bir otelde kaldığınız sürece her gün gezebilecek bir tarihi mekân bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Girne Otelleri müşterileri için düzenlediği turistik gezileri sayesinde Girne’nin doğa harikası yerlerini de görme imkânı bulabilirsiniz. Girne otelleri hakkında detaylı bilgiler edinmek isteyen kişiler www.puzzletravel.com adlı sitemizi ziyaret ederek Girne otelleri başlıklı yazımızdan yararlanabilir ve böylece gideceği otel hakkında bir ön bilgi sahibi olmanın yanında bütçesine uygun bir otel tercihi yapabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir