KIRA – Toshiba Tanıtım

Toshiba Kira

Dizüstü bilgisayar kullanımı bir dönem, herkes için vazgeçilmezlerden biriydi. Her ne kadar omuzları kıracak türden ağırlığı olsa da kullanıcıların işlerini daha rahat gördüğü için dizüstü bilgisayarlar ön planda görünüyordu. Ancak akıllı teknolojinin iyiden iyiye yayılmasıyla birlikte, tablet ve akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarların pabucunu adeta dama attı.

Peki, bundan sonra dizüstü bilgisayarlar yeniden kullanılması amacıyla ne gibi özelliklere sahip olabilirdi. Toshiba Kira, bu yönde bir adım atarak daha önce Apple, Samsung ve diğer birkaç markada gördüğümüz incelik esasına dayanarak yeni bir dizüstü bilgisayar üretti. Bu yılın ilk Ultrabook bilgisayarlarına göz attığımızda, şık tasarımı ve kaliteli çözünürlüğü ile ilk karşımıza çıkan bilgisayarın Toshiba Kira olduğunu söylemek gerekiyor. İnceliği ve özellikleri gerçekten görülmeye değer olarak tasarlanmış.

Toshiba Kira 13.3 inç ekran özelliğiyle en çok dikkat çeken özellikleriyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bununla birlikte ultrabook, WQHD PixelPure ekran paneline sahip olan dizüstü bilgisayar LED aydınlatmasıyla da yine kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde hazırlanmış. Kullanmak isteyenlere tavsiye edilebilecek bilgisayarın işinizi çok fazlasıyla görebileceğini söylemek gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir