Kızılelma- Altınpost Yayıncılık

Türkler asırlardır cihan hakimiyetini hak etmiş ve bu uğurda canını feda edecek tek millettir. Bu hedef doğrultusunda en büyük gelenektir Kızıl Elma. Tarih boyunca ilerlemenin sembolü kabul edilen Kızılelma Roma’da bulunan San Pietro Bazilikası’nın mihrabında bulunan altın top olduğu ileri sürülmektedir. Oğuz Türklerinden bu yana devam eden bu hedef neresi olursa olsun, hangi yöne gidilirse gidilsin ulaşacakları zafere Kızıl Elma adını vermiştir. Türk mitoloji içerisinde büyük bir sembol olan Kızıl Elma hakkında daha bilinmeyen bir çok bilgi vardır. 

Bu bilgileri sizlerle buluşturmak isteyen Altınpost Yayıncılık, kitapları arasına Kızıl Elma‘yı da ekleyerek Türk milletinin bu sembol hakkında geniş bir bilgi edinmesini sağlamıştır. Kitabı okurken Atalarımızın şanlı zaferlerine ulaşabilecek ve kalbinizde ki vatan aşkı coşacaktır. Sizlere şiddetle tavsiye edebileceğim bu kitabı bir an önce Altınpost Yayıncılık’tan temin etmeli ve bir solukta okumalısınız. Kitabı bitirdiğinizde Kızılelma hakkında tüm bilgilere sahip olacaksınız.

Unutmayın Kızılelma ne Viyana ne Roma ne Hindistan ne de Çin’dir..O ,ordunun yöneldiği , komutanın alınmasını istediği herhangi bir yerdir. Kızılelma Türk askerinin devletine ve bayrağına bağlının sembolüdür.Kızılelma Tanrı’nın ve onun gölgesi olan Türkleri götürmek istediği, götüreceği yerdir…

Altınpost Yayıncılık Ordu Şubesi

DÜZ MH. YILDIZ SK. NO:9 MERKEZ/ORDU
Tel: 0452 214 23 60

ANKARA ŞUBESİ

ATB İş Merkezi Anadolu Bulvarı
174. Cad I Blok No:252
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0312 397 22 53
Fax: 0312 397 22 54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir