Kullanışlı Ticari Muhasebe Programları

Her yıl genişlemeye devam eden perakende sektörü sayesinde firmaların işlem hacimleri de genişlemeye devam etmektedir. Günümüzde artık en ufak firmadan en büyük firmaya kadar ticaret alanında hizmet veren firmaların muhasebe ve finans yapılarını düzenlemek için muhasebe programları kullanmaktadır. Konu muhasebe olduğunda karmaşık bir yapı düşünülmektedir. Fakat doğru seçilmiş ve tamamen firmanın çalışma şekline göre düzenlenilir kullanışlı program firmaların en büyük destekçisi olmaktadır.

Muhasebe programı seçimi yaparken kullanışlı olmasının yanında bazı özelikleri de ilave olarak bulundurması gerekmektedir. Örneğin; son yıllarda hem perakende hem de toptan satış ya da stok takibi yapmak için kullanılan barkod sistemi ve kasa takibi için ayrı kasa programı almak yerine ön muhasebe işlemlerinin düzenlemek için kullanacağınız programın kendi içinde barındırması gerekmektedir. Özellikle ilk olarak muhasebe programı kullanacak firmaların geçiş döneminde karışık ara yüzlü program seçmeleri muhasebe işlemlerini yapmakta zor bir süreç oluşturmaktadır.

Kullanışlı ticari programlar arasında bulunan Fenesoft muhasebe programı ile bütün ön ve genel muhasebe işlemlerinin tek yazılım üzerinden yapabilmenizin yanında özelleştirilebilir ve kolay kullanımlı ara yüzü sayesinde hızlı bir şekilde adapte olmanıza imkan sağlamaktadır. Deneme sürümü ile programı satın almadan önce deneyerek tam karar vermenize olanak sağlamaktadır. Gelişmiş raporlama ve arşivleme özelliği sayesinde istenilen tarih aralığında detaylı döküm sağlamasının yanında istenilen dijital formatlarda arşivleme yapma ve yazıcıdan kolay bir şekilde çıktı alma imkanı sunmaktadır. Fenesoft üretimi olan tüm ticari paket programlarını http://www.fenesoft.com/ adresli üretici internet sitesinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir