Kurtköy Bosch Servisi

İnsanların en büyük endişesidir ürün alımından sonra yaşanan problemlere çözüm bulup bulamaması konusu. Kurtköy Bosch servisi, Bosch beyaz eşya ürünleri için sağladığı teknik servis hizmetleri ile tüketicilerin kaliteli bir hizmetten yararlanmaları adına 20 yılı aşkın süredir Bulgurlu ve civarında faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörümüz konusunda devamlı olarak çalıştığımız elemanlarımız ile uzun yıllara dayanan bir deneyim elde ettik.

 

Bu deneyim sayesinde müşterilerimizin aldıkları Bosch markalı ürünlerde yaşadıkları sorunlara en iyi çözümleri sunmaktayız. Alım sonrasında yaşanacak sorunlarda en büyük yardımcınız olabilmek amacı ile büyük bir özveri göstererek uzun saatler çalışmaktayız. Beykoz Bosch Servisi prensibi olarak müşteri memnuniyetine büyük önem göstermekteyiz ve yapacağımız her hizmette bu prensibi ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmesi için çalışanlarımıza belli aralıklar ile eğitimler vermekteyiz.

 

Teknik personelimiz ve müşteri temsilcilerimiz, tüketicilerin cihazlarında yaşadıkları bir sorun üzerine bize başvurduklarında, süratli bir şekilde yaşanan problem hakkında alternatifleri olan pratik ve kaliteli çözümler üretmektedir. Bu sayede müşterilerimizin ürünlerinde yaşadıkları sıkıntılar hızlı bir şekilde giderilir. Bosch markalı bir ürününde sorun ile karşılaşan müşterimiz, çağrı servisimize başvurdukları andan itibaren, Bulgurlu ve civarındaki gezici araçlarımız problem hakkında bilgilendirilerek hızlı bir şekilde müşterimize yönlendirilir. Müşterimizin ürününde yaşadığı problem en hızlı şekilde çözülür.

 

Çalışanlarımızın en güncel ürünler ve yenilikler hakkında bilgi sahibi olarak karşılaşabilinecek her türlü probleme karşı donanımlı olmaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda piyasa içerisindeki makul fiyattaki ancak dayanıksız ürünlerden uzak durarak müşterilerimizin cihazlarının ömrünü uzatmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin dayanıksız ürünler sebebi ile sık sık sorunlar ile karşı karşıya kalmasını engelleyerek gereksiz masraf yapmalarına olanak vermemekteyiz.

 

İstanbul’un yoğun nüfuslu bölgelerinden biri olan Beykoz bölgesinde hizmet vermenin ehemmiyetini bilincindeyiz. Bulgurlu bölgesinin saygın ve elit sakinlerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için atılacak hiçbir adımdan kaçınmamaktayız. Bu sayede faaliyete başladığımız günden beri siz değerli Pendik sakinlerinin evine kaliteli hizmet anlayışını taşımaktayız. Güler yüzlü ve çalışkan Bosch Servis personelimiz konu hakkındaki donanımı sayesinde müşterilerimizin ürünlerinde yaşadıkları sıkıntıdan en zarar ile kurtulmasını sağlamak adına yoğun bir çalışma içerisindedir.

Kurtköy Bosch servisi  ,

Beykoz bosch servisi  ,

Bosch servis

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir