Kurtköy Bosch Servisi

Kurtköy Bosch Servisi

Beyaz eşyalar, günümüzde oldukça fonksiyonel ve kullanışlı duruma gelmişlerdir. Ülkemizde üretim yapan ya da ithalat yapan birçok beyaz eşya markası, ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarına ve beğenilerine göre çok farklı modeller üretmektedirler. Firmaların öncelikle üzerinde durdukları konuların başında, teknik servis hizmetlerinin yaygınlığı ve kalitesi gelmektedir. Markaların pazardaki yerlerini daha da sağlamlaştırmasını sağlayan teknik servis noktalarının eğitimleri, bu hizmetlerin doğru ve sağlıklı yürümesini sağlamaktadır.

Kurtköy Bosch servisi olarak firmamız, çalışan tüm personelimize her yeni gelişme ve teknik bilgiler ile ilgili eğitimler vermekte, bunu sürekli olarak tekrarlamaktadır. Servisimizi arıza bildirimi yapmak için aradığınızda, telefondaki arkadaşımız sizden arıza ile ilgili kısa bilgiler almakta ve size randevu vermektedir. Firmamızın en fazla özen gösterdiği konuların başında gelen randevu günü ve saatleri, titizlikle takip edilmekte, boş yere beklenmesinin önüne geçilmektedir. Evinize veya işyerinize gelen ekibimiz, servis verilecek olan alanın temizlik ve düzeninden sorumludurlar. İlk önce, arıza tespit çalışmaları yapılmakta ve müşteriye bilgi verilmektedir. Herhangi bir parça değişikliği yapılması gerekiyorsa, bu konuda da cihaz sahibinin onayı alınmakta ve onayla birlikte çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Uyguladığımız servis hizmetlerimizle ilgili, firmamızın 1 yıllık garantisini de ayrıca vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz tamirlerle ilgili, bizden kaynaklanabilecek herhangi bir sorun oluştuğunda ücretsiz olarak bu süre zarfında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamızın hizmetlerinin kesintisiz ve sorunsuz yürütülmesi için ekibimiz her servisten sonra yapılan çalışmalarla ilgili servis formu doldurmakta ve kayıt altına almaktadır. Ataşehir Bosch servisi olarak, bölgemizde 7/24 verdiğimiz hizmetlerle, günün her saati arıza talebinizi almakta ve hemen müdahale etmektedir. Hizmetlerimizin çok daha hızlı olması adına gezici servis uygulaması da gerçekleştirmekteyiz. Acil bir arıza durumunda firmamız, gezici servislerimizi bilgilendirmekte ve adresinize en kısa sürede yönlendirmektedir.

Pendik Arçelik servisi olan firmamızı arayan her müşterimiz, bizim için önemli ve ayrı bir değere sahiptir. Arıza talepleriniz en hızlı şekilde değerlendirilmekte ve çözülmektedir. Siz de arızalarınızda bizi arayarak kaliteli ve hızlı servis hizmeti alabilir, uygun fiyat ve avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızda oluşan arızalarınız bizimle sorun olmaktan çıkmaktadır. Yapmanız gereken ise, bizi aramanız ve servis talep etmeniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir