Lenovo’dan 46 Gün Şarj

Lenovo’dan 46 Gün Şarj

Akıllı telefon teknolojisinin kullanan tüm kullanıcıların ortak sıkıntılarından biri de telefon şarjının az gitmesidir. Bu nedenle kullanıcılar oldukça rahatsız oluyorlar. Ancak Çin teknoloji devlerinden olan Lenovo, bu sorunu ortadan kaldıracak bir telefon üretmeye hazırlık yaptığını açıkladı.

Gizmo Çin sitesinin yaptığı bir habere göre Lenovo’nun P70t ismini verdiği telefonun pili tam 46 gün şarj ihtiyacı duymadan kendini koruyabilecek. 4000 mAh pil gücü ile üretilmesi beklenen telefonun ana ekran ışıklarının sönmesi, uygulamaların kapatılması ve pil tasarruf modunda bulunan diğer özelliklerin devreye girmesiyle birlikte telefonun 46 gün boyunca şarj edilmeden kullanılabileceği söyleniyor.

Akıllı cep telefonu dünyasının kâbusu haline gelen şarj sorununa böyle bir çözümün bulunması, gerçekten de ilgi odağı haline gelmek için Lenovo adına büyük bir şans olacaktır. Telefonun diğer özellikleri hakkında henüz herhangi bir bilgi gelmedi. Ancak yine de bu özellik bile tek başına haber konusu olmaya yeterdir.

Akıllı cep telefonu üretiminde son zamanlarda başarılı işlere imza atan Lenovo, P70t modeli ile nasıl bir satış rekoru kıracak, telefonun piyasaya çıkmasından sonra nasıl bir etki bırakacak zamanla hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir