LG G Watch R Satışa Çıkıyor !!

LG G Watch R Satışa Çıkıyor !!

Akıllı telefon piyasasıyla paralel doğrultuda hareket eden akıllı saatler de birbiri ardına kendini göstermeye başladı. Samsung, Apple’den sonra LG teknoloji devinin de akıllı saat üretimine geçmesi, kullanıcılar açısından tercihlerin artması adına iyi bir haber olarak değerlendirilebiliyor.

Geçtiğimiz hafta İFA 2014’te tanıtımını yapıp, belirli bölgelerde satışa sunulan LG G Watch R, kısa bir süre sonra tüm dünya genelinde satışa sunulacak.

LG G Watch R akıllı saat özelliklerine bakıldığında da kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir cihaz olduğu gözlemlenebiliyor. Android Wear işletim sistemiyle desteklenmiş. İlk yuvarlak akıllı saat olma özelliğine de sahip olan  LG G Watch R, Avrupa’da 299€ fiyatla satışa sunulurken, önümüzdeki Kasım ayında Kuzey Amerika, Asya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda satışa sunulacak.

Bu güne kadar çıkartılan akıllı saatlerden daha fazla beğenilmesi beklenen LG G Watch R Snapdragon 400 işlemci, 512MB RAM, 4GB dahili bellek ve 410 mAh kapasiteli pil ile destekleniyor. Teknoloji dünyasının son harikası hakkında haberler geledikçe sitemizden sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir