LG G2 Kullananlara Harika Bir Haber

LG G2 kullananlar kulübüne 1 ay önce adım attım değerli arkadaşlarım. Kimi insan telefonu aldığı zaman gittikçe hevesi geçmeye sıkılmaya başlar. Ama ben bu telefonda gün geçtikçe daha bir hevesle kullanır oldum. Sürekli takip ettiğim konularla olsun, hızı olsun şarj süresi olsun daha bir çok sayabileceğim artılarıyla sektörde fark ve çağ açan bir akıllı telefon. Lafın kısası içime sindi bu telefon.

LG’nin verdiği önemle de acaba LG güncelleme verir mi ? LG’nin akıllı telefonla ne ilgisi olur ? tarzı soruları kafamızdan sildik. Şimdi gelen güncelleme haberleri de bu konuda kafanızda bir sorunun olmamasını sağlayacaktır.

LG firmasının akıllı telefon sektöründe amiral gemisi olan LG G2 bilindiği üzere geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldü. Ağustos başında da bu telefonun ağabeyi G3 göründü. Kimi telefonlarda bir üst versiyon piyasaya sürüldüğü zaman altta kalan gerçekten çok eziliyor. Ama LG G2 deyim yerindeyse bu piyasanın Ajda Pekkan’ı 🙂 .

Şimdi sizlere vermek istediğim güzel haberden biraz bahsedeyim. LG G3’ün yazılımsal olarak üstünlüğü artık sona eriyor. LG’nin açıklamasına göre G3’te olan tüm özellikler amiral gemisi G2’de de olacak. Arayüz güncellemesi de aynı şekilde G2’de de kullanılabilecek.

Haberim bu güncellemeden ibaret değil tabi ki de. Android cephesinden de LG G2 kullananlara güzel bir haber vermek istiyorum. Google tarafından ön izleme sürümü olarak gösterilen Android L sürümü 2015 yılında G2’ye de gelecek. LG’nin bu konu da pek bir açıklaması olmamakla birlikte içeriğin ne olacağını da tam olarak bilmiyoruz. Ama anlaşılan şu ki G2, G3’ün altında ezilmeyecek. Yeni bir güncelleme ile tüm özellikler G2 ile paylaşılacak.

Bu sayede G2’nin de değeri düşürmemeyi hedefleyen LG firması başarılı bir iş yapıyor diyebilirim. G3 alacaklara da tavsiyem G2’yi iyi araştırmaları olacak. Çünkü G3 kalitesinde ki bir telefon ancak 2 yıl sonra kullanılacak bir ürün olacak. Yani kullanılan donanım için henüz pek bir uygulama veya oyun store larda görünmüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir