LG G2 Modelinin Fiyatı

LG telefon firmasının geçen ay kesin bir kaynaktan duyurduğu yeni telefonu amiral gemi modelli G2’nin tüm Dünya’ya satışı açıldı. Ve ülkemiz için fiyatlar belli oldu.

Telefonu İnceleyelim.

Modelden hatırlayacağınız üzere 5.2 İnçlik Full HD Ips Ekran ve bu ekran için Gorilla Glass 3 ve yanında paneli de var.Snapdragon 800 çözümü mevcuttur. 13Mp çözünürlüğe sahip ve Oıs desteğe sahip arka kamera mevcut. 32/16 gibi bir depolama kapasitesi vardır. 2 Gb ram mevcuttur. 3000maH bataryası ve 5. Nesil Wifi mevcuttur. Bluetooth 4.0 bütün özellikleri ile açık ve bulunur.

Teknosa firması üzerinden ön sipariş alımı başlanan ve LG G2 modelin 16 Gb versiyonu tam olarak 1599 Tl fiyatı belirlenirken,32 Gb versiyonu ise 1799 lira olarak belirlenmiştir. Teknoloji finans uzmanları tarafından tahmin edilen fiyat 1999 lira idi. Fakat bu yıl LG G2 Türkiye kullanıcıları biraz sürpriz yapmış gibi. Ürün 25 Eylülden itibaren Türkiye’ye girişi sağlanacak. Teknosadan alan kullanıcılar 129 lira değerindeki özel cihaz olan QuickWindow kılfını ücretsiz edinebilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir