LG G3 Bomba Gibi Geldi

LG G3 Özellikleri

Uzun zamandır beklenen LG’nin yeni nesil telefonu kendini göstermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Londra’da tanıtımı yapılan telefon hakkında çok fazlasıyla dedikodu çıkmıştı. Telefonun dikkat çeken özelliklerine bakıldığında ekran çözünürlüğü en çok dikkat çeken yerlerinden oluyor. Daha önce de 2560×1440 piksel çözünürlükte olduğunu dile getirmiştik.

Aslında G2’ye kıyasla bakıldığında telefon bir hayli gelişmiş özelliklere sahip. En azından kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmayacak çok yönlerinin olduğunu kolay bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yeni amiral gemisi LG G3 ile telefon kullanımının zevkini tam not yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. LG G3 özelliklerini incelediğimizde yine dikkat çeken detayları kendini gösteriyor bir şekilde.

5.5 inç ekranı, Quad HD çözünürlüke sahip olması ve özellikle de 538 ppi piksel yoğunluğunda bir özellikle kullanıcılara sunulması, telefon dünyasında büyük fark atmaya yetecek türden özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Daha fazla detaylarıyla kullanıcılar için çok mükemmel sonuçlar sunan telefonla ilgili yeni gelişmeler geldikçe sizlere sunmaya devam edeceğiz. Akıllı telefon dünyasında yaşanan son gelişmeleri daha yakından incelemek için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir