LG G3 Lollipop Güncellemesi

LG G3 Lollipop Güncellemesi

Android işletim sistemi, akıllı cihazların en çok tercih ettikleri işletim sistemidir. Aslında hızlı bir şekilde güncellenmesi bir yana, farklı sürümlerinin de IOS işletim sistemine göre daha hızlı geliştirildiğini söylemek gerekiyor. Android KitKat çıkalı 1 yıl gibi bir zaman dilimi ancak olmasına rağmen, yeniden ve yeni bir tasarım ile Android Lolipop’un çıkacağını duyurdu.

Uygulamanın ilk kullanıldığı cihaz Google’in Nexus’u olmuştu. Sırada hangi modelin ya da markanın olduğunu merak edenlere LG G3’ün 2. Sırada yer aldığının haberini verelim.

Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, Android Lolipop, Kasım ayının sonunda ya da Aralık ayının başında LG G3’te kendini gösterecek. Bu haber ile birlikte değişimlerin ne yönde olacağı üzerinde de yorumlar geliyor.

Değişimler biraz da Moto 360 akıllı saat modelini andırıyor. Kalp ritmi bilgileri ve adım atışları saatle eşlenecek ancak Motorola’nın akıllı saatlerinde uyguladığı bu teknik, LG için sadece G3 serisinden uygulanacak. Yenilenen işletim sistemi ile ilgili gelecek yeni haberleri sitemizden sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Kasım ayının sonunda bakalım ne gibi değişiklikler bizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir